ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ АВТОРЕМОНТУ

З технічних причин лінії підтримки працюють із перебоями. Бронюйте онлайн на сайті або пишіть +380934133813 Telegram Надіслати.
 
У житті кожного автомобіліста виникали ситуації, коли за усунення елементарної поломки найближчим часом просили неймовірну суму грошей, а шукати іншого майстра не було можливості. Наш інтернет-магазин пропонує обладнання та інструменти для авто, які дозволять вам самому полагодити автомобіль у такій ситуації. Якщо ви займаєтеся ремонтом автомобілів на професійному рівні, тут ви зможете замовити якісне обладнання від надійних виробників за прийнятною ціною.
 

У нас представлені професійні інструменти для автомайстерень, станцій технічного обслуговування та гаражів. Тут ви можете знайти відповідний для ваших потреб діагностичний, слюсарний, пневматичний, вимірювальний, гідравлічний інструмент, спецодяг та багато іншого. У нашому магазині, що знаходиться в Одесі, ви можете придбати обладнання для авто самостійно, попередньо подивившись та протестувавши його. Ми здійснюємо кур'єрську доставку по Україні та відправляємо в інші міста України різними поштовими службами, серед яких ви можете вибрати найбільш підходящу саме вам. 

 

Новинки
  • Арт. F-4488536

 Які інструменти можуть стати в нагоді в дорозі?

Водії, що часто починають, не знають, яке обладнання їм необхідне в автомобілі. Найчастіше в дорозі виникають несправності, для усунення яких вам знадобляться наступні інструменти для машини: тріскачки, торцеві ключі, викрутки різних розмірів з фігурним і плоским наконечником, розвідний ключ, плоскогубці, зубило, свічок запалювання і тестер напруги. Всі перелічені вище пристрої допоможуть вам у багатьох випадках, але цей список не можна назвати повним. Кожен автомобіль є індивідуальним і вже під час його експлуатації ви зможете зрозуміти, чим саме вам слід доповнити список.
 
Спеціальний набір інструментів
Крім того, ми маємо автоінструмент, завдяки якому Ваша машина буде в повному порядку і без допомоги автомеханіка. Монтування, шиномонтажні лопатки, комплекти для заміни олії та мастила, універсальні розсмачувачі клапанів та інші вироби в поєднанні з умілими руками зможуть доглядати автомобіль як належить. Група моторних інструментів представлена наборами фіксаторів валів, ремонту сідел клапанів, пристосування для чищення інжекторів, для відкачування технічних рідин ємністю до 6,5 л, затискачами для трубопроводів та іншим.
Ну і, нарешті, ми пропонуємо різні пневматичні інструменти, такі як пістолети для силікону, підкачування коліс, гравітексу та мийки.
 
Де краще придбати спецінструмент
Сьогодні легко можна купити спецінструмент на будь-який гаманець та для будь-яких видів робіт. Однак в інтернет-магазині подібна покупка займе набагато менше часу, а наші ціни Вас здивують.
Професійний автоінструмент слюсарний інструмент; інструмент для автосервісу; гайкові ключі всіх модифікацій/набори з них; гайковерти; набори викруток; динамометричні ключі; тріскачки, коміри, подовжувачі; біти, торцеві головки/набори з них; спецінструмент для авто; універсальні набори професійного інструменту; шарнірно-губцевий інструмент; пневмоінструмент; фарбувальне обладнання (краскопульти); шліфувальні машини; гідравлічні преси; інструментальні візки; обладнання для СТО; обладнання для автосервісу; спеціальний інструмент для СТО.
У категорії представлені автослюсарні інструменти для ремонту автомобіля – ключі, викрутки, коміри, набір інструментів. У нашому асортименті – лише якісні та надійні інструменти для ремонту автомобіля, які прослужать довго для Вашого автосервісу.